Venedik Tekstil | Tişört İmalat Atölyesi

İstanbul'da uygun fiyatlarla tişört üretimi yapan Venedik Tekstil, firmamızın kumaş tedarik partnerlerinden biridir. İstanbul Bağcılar'da on yıldan fazla bir süredir her beden ve renkte sweatshirt imalatı, tişört, polar ve penye imalatı yapmaktadır. Her türde kumaş toptan satıcılığı yapan Bozan Kumaşçılık, İstanbul ve çevre illerde sektöre kumaş tedariki yapmaktayız.

Metek Tişört İmalat Atölyesi

T-Shirt, Switshirt dikim atölyesi Meteks , firmamızdan kumaş tedarik eden güvenilir firmalardan biridir. İstanbul Güngören'de  on yıldan fazla bir süredir her beden ve renkte sweatshirt imalatı, tişört, polar ve penye imalatı yapmaktadır. Her türde kumaş toptan satıcılığı yapan Bozan Kumaşçılık, İstanbul ve çevre illerde sektöre kumaş tedariki yapmaktayız

Taha Transfer

Tekstil Transfer baskı sektöründe Taha Transfer 2005 yılından günümüze sizlere hizmet vermektedir. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız önemli partnerlerimizden biridir.  

Ensa Tekstil | Toptan Tişört İmalatı

T-Shirt üretiminde imalatçı firma olan Ensa Tekstil, firmamızın kumaş tedarik partnerlerinden biridir. İstanbul Bağcılar'da on yıldan fazla bir süredir her beden ve renkte sweatshirt imalatı, tişört, polar ve penye imalatı yapmaktadır. Her türde kumaş toptan satıcılığı yapan Bozan Kumaşçılık, İstanbul ve çevre illerde sektöre kumaş tedariki yapmaktayız.

logo_128_50.jpg
Yıldıztepe Mahallesi 32. Sokak No:3D İstanbul Bağcılar
Tel: 0552 473 55 02
info@bozankumascilik.com