KUMAŞ İHTİYACINIZ MI VAR? BİZE ULAŞIN
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Çalışma Saatleri
0552 473 55 02
Hızlı İletişim
Yıldıztepe Mah. 32. Sk. No:3D Bağcılar-İST

Tekstil Transfer baskı sektöründe Taha Transfer 2005 yılından günümüze sizlere hizmet vermektedir. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız önemli partnerlerimizden biridir.  

Taha Transfer olarak önümüzdeki her geçen gün sektörümüze yenilikler katarak, çevreye zarar vermeyen, doğayla barışık ve insan sağlığını önde tutan Transfer Baskı üretmeye devam edecektir

Taha Transfer olarak siz değerli müşterilerinin; talepleri doğrultusunda, grafikten ürün teslimatına kadar tüm imalat aşamaları ile kendi entegre sisteminde üretim yapmaktadır.

Üretimin tüm aşamalarını tamamını firma bünyesinde gerçekleştirmektedir. Desen çalışmaları yapılırken müşterileriyle sık sık iletişim halinde olup; üretimin her aşamasında müşterilerinin onayını almaktadır. Bu sayede; titiz, güvenilir, tercih edilen, bir firma olmaktan yollarına devam etmektedirler.

T-Shirt üretiminde imalatçı firma olan Ensa Tekstil, firmamızın kumaş tedarik partnerlerinden biridir. İstanbul Bağcılar'da on yıldan fazla bir süredir her beden ve renkte sweatshirt imalatı, tişört, polar ve penye imalatı yapmaktadır. Her türde kumaş toptan satıcılığı yapan Bozan Kumaşçılık, İstanbul ve çevre illerde sektöre kumaş tedariki yapmaktayız

Ensa Tekstil 1200 m² faaliyet alanında kumaş kesimden dikim ve ütü paketine kadar her işlemi kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.  Atölye bünyesinde kesimhane, modelhane ve dikimhane ve ütü paket birimleri mevcuttur.

Farklı renk seçenekleri, logo baskı ve nakış imkanı, kısa kol ve uzun kol seçenekleri, pamuk ve polyester kumaş türleriyle toptan t-shirt imalatı ve sweat üretimi yapmaktadır. Müşteri taleplerine göre polyester yada %100 pamuk penye kumaşlardan tişört imalatı yapan lider firmalardan biridir. Üretimini yaptığı t-shirt modelleri üzerine istenilen logoları dijital baskı, emprime baskı, serigraf baskı, transfer baskı yöntemlerinden biriyle teslimatı yapılmaktadır.

Kaliteli baskılı veya baskısız toptan tişört siparişleriniz için firmaya ulaşabilirsiniz. Hızlıca bilgi almak için 0549 660 34 55 ve 0536 438 71 11 telefonları arayabilirsiniz.

Ensateks, üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden kalitesini ürünlerine yansıtarak imalat yapmaktadır. Yeni nesil trendleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Firmadan hangi hizmetleri satın alabilirsiniz?

Toptan Tişört imalatı ,V Yaka Tshirt imalatı, Polo Yaka Tshirt imalatı, Bisiklet Yaka Tshirt imalatı, Polar İmalatı, Kapşonlu Tshirt imalatı, Sweatshirt imalatı, Penye imalatı, Eşofman İmalatı, İş Elbiseleri, tişört imalat, Baskılı tişört imalatı, Promosyon t-shirt imalatı

logo_128_50.jpg
En seçkin markalardan oluşan
kumaş çeşitliliğimizle
her zaman yanınızdayız
Yıldıztepe Mahallesi 32. Sokak No:3D İstanbul Bağcılar
0552 473 55 02
info@bozankumascilik.com